Léto na horách? Navštivte Špindlerův Mlýn! 

Návštěvníci Skiareálu Špindlerův Mlýn mohou i v létě trávit volný čas aktivně a vyzkoušet řadu zajímavých sportovních aktivit. Vyžití nabízí Svatý Petr i Medvědín.

Krakonošův palouček na Pláních a Meďánkovo hřiště s lanovkou Sky Dive na Medvědíně nabízí přes léto zázemí nejmenším návštěvníkům. K dispozici jsou také terénní tříkolky, ale sjezdovky ve Svatém Petru zájemci sjíždí i  na terénních koloběžkách, které se dají využít také na freeridových trasách ve zdejším bikeparku. V nabídce je i plavba loďkou nebo na paddle boardu po Labské přehradě. Skiareál nabízí pro rodiny s dětmi 4 výletní naučné stezky.
cestování / Medvědín

Centrem hlavního dění je Svatý Petr, který nabízí i v srpnu doslova KOPEC ZÁBAVY! Užít si ho naplno mohou návštěvníci každý den. V sobotu jsou navíc pro všechny  připraveny akční nabídky na zdejší oblíbené aktivity. Od 12 do 18 hodin se na dojezdu sjezdovek dají každou sobotu až do konce srpna vyzkoušet zábavné letní aktivity za výrazně zvýhodněných podmínek. Zdarma si můžete nejen zaskákat na trampolíně, ale zahrát si i pétanque nebo stolní tenis. Akce 1+1 zdarma pak platí na oblíbenou novinku summer tubing a na disk golf. „Pro malé i velké zájemce jsme na soboty přichystali také pumptrack workshop, tedy instruktáž jízdy na kole nebo odrážedle v této populární překážkové dráze. Workshop se koná 1-2x za odpoledne a veškeré informace k němu zájemci dostanou v půjčovně kol ve Svatém Petru,“ informuje René Hroneš, marketingový ředitel Skiareálu Špindlerův Mlýn.

cestování / Dětská hřiště

K sobotám patří také pravidelně dětské disco. Tančí se od 16 do 18 hodin. Nechybí občerstvení a dobroty z grilu na zdejší nové letní terase.

cestování / Terénní tříkolky

Prázdninový kopec zábavy ve Sv. Petru ještě více rozbouří Den na MaXXimum s Evropou 2

Rozběhni to a bav se! Skiareál Špindlerův Mlýn chystá ve spolupráci s rádiem Evropa 2 na třetí zářijový víkend den plný zábavy, hudby a sportu. Celý Den na MaXXimum si můžete užít 17. září.

Na programu je 10 km dlouhý běžecký závod Běh na MaXXimum. Zájemci se musí registrovat dopředu přes níže uvedený web. Pro návštěvníky akce bude zdarma k dispozici parkoviště P1 za přehradou. Programem budou provázet moderátoři Evropy 2 Jindra Ekl a Tomáš Zástěra.

„Během celodenního programu, který startuje už v 9 ráno, vystoupí na otevřeném pódiu ve Svatém Petru řada zajímavých kapel, například Eddie Stoilow nebo Skyline, na které se mohou přijít diváci podívat zcela zdarma. V 11 hodin nás čeká adrenalinový seběh malého hanku černé sjezdovky.  Hlavní závod na 10 km napříč Špindlerovým Mlýnem startuje ve 14 hodin,“ upřesňuje program René Hroneš.

Doprovodný program bude obsahovat opět veškeré letní atrakce, které Skiareál nabízí.

Více informací k akci naleznete na www.dennamaxximum.cz.

 

Terénní tříkolky
Terénní tříkolky

 

 

reklama


reklamy / Banner Aleš Povondra

reklama

 

 

 

 


Label

Label