Originální módní show na vodním mole a stovky návštěvníků – startuje letní sezóna v Bešeňové  

Vodní park Bešeňová patří k nejoblíbenějším destinacím Čechů pro relaxační dovolenou na Slovensku. Ani letos si proto o víkendu nenechali ujít zahájení sezóny stovky nadšených milovníků vodních atrakcí, termálních bazénů a originálního programu. Bešeňová fashion opening 2018 nabídl slovenský folklor v moderním hávu, otevřel se nový Saunový dům a galerie výtvarného umění v prostorách prvního holistického hotelu Galerie Thermal Bešeňová s výhledem na vodní park.

cestování / Fashion opening otevřel léto v Bešeňové

 

Exkluzivní módní přehlídka na mole přímo nad termálními bazény odstartovala zahájení letní sezóny ve vodním parku Bešeňová. Celý večer zahájila top modelka Simona Krainová úderem na obrovský gong.  Poté již molo patřilo slovenskému folklóru a skupině Cikánští ďábli. Jedinečný umělecký projekt „Party v 21. století“ představil originální slovenské kroje kombinované s moderními prvky. Projekt sklízel úspěchy na výstavách po celém světe od New Yorku po Pjongčang, a nyní jej měli možnost vidět i návštěvníci openingu v Bešeňové. Na molu se během večera v roli modelů pánské módy představili známé slovenské osobnosti a jednu z hlavních rolí měl i slovenský finančník Igor Rattaj.

Novinkou je také otevření výstavy obrazů s názvem „Vůně Liptova“ v prostorách nového holistického hotelu Galerie Thermal Bešeňová, jejichž autorkou je Ľubica Skusilová, manželka slovenského miliardáře Igora Rattaje. „Pojí se ve mně dvě paralely. Láska k člověku a láska k umění,“ uvedla autorka, která svými díly vzdává hold nejen rodnému Liptovu a Tatrám, ale i přírodě jako takové.

cestování / fashion opening

 

Vodní park Bešeňová – termální srdce Liptova nabízí celoroční dovolenou v termálních bazénech, které mají blahodárné účinky na dýchací a pohybové ústrojí. Milovníci koupání si přijdou na své v plaveckém bazénu, rekreačním bazénu se třemi plaveckými dráhami a umělým vlnobitím, v termálním bazénu s aqaubarem Cosmopolitan s podvodními masážními tryskami, v 6 venkovních bazénech s geotermální vodou, v 5 nerezových bazénech s čirou ohřívanou vodou, ve 3 nerezových vnitřních bazénech, na 8 exteriérových toboganech a skluzavkách, na 30m vysoké toboganové věži se 6 tobogany, v dětském bazénu s atrakcemi jako jsou raftování, bublina a potápění. Oddych a relaxaci si návštěvníci Bešeňové užijí v novém saunovém světe Harmonie wellness & spa. Součástí nového saunového komplexu je moderní Saunový dům, kde zažijete jedinečné saunové rituály s hudebními a světelnými efekty. Jde o první saunu tohoto typu na Slovensku. Po jedinečném zážitku se ochladíte pod nekonečnými vodopády v Bešeňovské jeskyni. K dispozici jsou také masáže a procedury, chutnou gastronomii nabízí italská restaurace Giovanni, nové Bistro s terasou a oddych si všichni užijí v relaxační zóně Atrium.

cestování / fashion opening 2

 

Do Bešeňové vlakem

Plánujete-li dovolenou v Tatrách, nemusíte se obávat ani dlouhého cestování. Vyzkoušet můžete SuperCity Pendolino - nejrychlejší spoj do Tater. Vlak nabízí kvalitu cestování srovnatelnou s leteckou dopravou a uhání rychlostí až 160 kilometrů za hodinu. Je vybaven klimatizovanými prostory, polohovatelnými sedačkami, bistrem s nabídkou teplých i chlazených jídel a nápojů včetně točeného piva, zásuvkami nebo Wi-Fi připojením.

cestování / fashion opening 3

Fashion opening otevřel léto v Bešeňové
Fashion opening otevřel léto v Bešeňové

 

 

reklama


reklamy / Banner Aleš Povondra

reklama

 

 

 

 


Label

Label