Summer Battle Opening zahájil letní sezónu v Tatrách 

Dva největší liptovské aquaparky Tatralandia a Gino Paradise Bešeňová odstartovaly 18. června letošní letní sezónu v Tatrách. Tradiční opening se uskutečnil ve znamení zdravého životního stylu a cvičení. Sportovní maraton, desítky vodních atrakcí a letošních novinek si nenechali ujít ani známé české osobnosti.


Summer battle opening navštívily české celebrity

Oficiálního zahájení letní sezóny v Tatrách se zúčastnila například Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová, moderátorka Kateřina Kristelová nebo zpěvák, hudebník a skladatel Zdeněk Hrubý. Slunné počasí a bohatý program přilákalo do Gino Paradise Bešeňová stovky návštěvníků. Liptovský aquapark je totiž ideálním místem na čerpání ztracené životní síly a energie. Příchozí si mohli vychutnat termální vodu v sedmi bazénech, adrenalinovou zónu, umělé vlnobití nebo se vyřádit na nejdelších tobogánech na Slovensku. Sportovní nadšenci cvičili zumbu, deep work, TRX, Bosu, nechyběly ukázky cvičení AY FLY a Pole dance. Odpoledne pak zpříjemnil koncert kapely Peter Bič Project.

Světové léto s živými žraloky

Koncept letošního léta pojal vodní areál světově. „Řada lidí se v dnešní době bojí cestovat do zahraničních destinací, a tak jsme se rozhodli vnést světovou atmosféru k nám. Během celého léta jsme pro návštěvníky připravili americké, balkánské, karibské, italské, české a slovenské dny. V nabídce budou národní jídla, možnost fotit se u nejznámějších památek vybraných zemí a animátoři zájemce naučí národní tanec nebo třeba pozdrav," přiblížila koncept marketingová ředitelka liptovského areálu Lýdia Chovancová. Letošní novinkou jsou také živí exotičtí žraloci v adrenalinové zóně. Pro odvážlivce přichystal areál i možnost společného krmení. Gino Paradise Bešeňová je vybudovaný na bázi horkých pramenů termálních vod, které vyvěrají z hloubky 1987 metrů s teplotou přes 60 stupňů Celsia. Ty působí blahodárně na pohybové i dýchací ústrojí a mají příznivé kosmetické účinky. Návštěvníci mohou otestovat i zdejší wellness centrum s komplexem pěti parních a suchých saun s inhalacemi, saunové ceremoniály, Tepidárium, studenou páru, masáže nebo například unikátní vyhřívané křeslo z 24karátového zlata, které je jediné svého druhu v Evropě. Aquapark v Bešeňové nabízí i pirátskou loď s potápěčským centrem, divokou řeku, vodní děla a stříkačky a spoustu atrakcí pro děti. Během léta se můžete těšit na Coqui beach voleyball cup, Letní noc zážitkového saunování nebo tradiční Fashion show 30. července.

Více na www.ginoparadise.sk.

Summer Battle Opening
Summer Battle Opening

Summer Battle Opening
Summer Battle Opening

Summer Battle Opening
Summer Battle Opening

Summer Battle Opening
Summer Battle Opening

 

 

reklama


reklamy / Banner Aleš Povondra

reklama

 

 

 

 


Label

Label