Krása a zdraví 

České krásky si nechaly pustit žilou. Víme proč!

15. 2. 2018

Exotická kráska Monika Leová, modelka Aneta Vignerová, bývalá Miss Nikol Švantnerová a modelka Veronika Kašáková se sešly na Svatého Valentýna kvůli neobvyklému skutku. Společně darovaly krevní plazmu v Plasma place Anděl. Svým činem přispěly nejen k záchraně lidských životů, ale pomohly i dětem z dětských domovů. Finanční náhrady za odběr se totiž vzdaly ve prospěch Nadačního fondu Veroniky Kašákové.

číst dál...

Praha má nové odběrové centrum na krevní plazmu. Spolupracovat bude se Srdcerváči

7. 4. 2017

Darováním plazmy pomůžete zachránit život druhým nebo vyléčit zákeřnou nemoc. V novém odběrovém centru Plasma place Zlatý Anděl ale máte možnost pomoci ještě více. Pokud se vzdáte finanční náhrady za odběr, poputují peníze na konto organizace Srdcerváči podporující zaměstnávání osob se zdravotním postižením.

číst dál...

Nové preventivní vyšetření odhalí onemocnění ledvin

23. 1. 2017

Je vám nad 50 let, léčíte se s cukrovkou, onemocněním srdce a cév nebo máte vysoký krevní tlak? Pak navštivte svého praktického lékaře a podstupte jednoduché vyšetření - odběr krve, který pomůže zjistit, zda nemáte nemocné ledviny. Od října 2016 je vyšetření ledvin součástí preventivních prohlídek. 

číst dál...

Harper´s Bazaar zveřejnil seznam nejpřitažlivějších mužů všech dob

4. 8. 2016

Pětadvacítku nejhezčích a nejpřitažlivějších mužů z celého světa zveřejnil nedávno časopis Harper´s Bazaar. Jsou mezi nimi herci, muzikanti i modelové. Souhlasíte s výběrem?

číst dál...

Italská kosmetická značka PUPA poprvé v Česku

13. 6. 2016

Vůbec první tuzemský butik italské kosmetické značky PUPA mohou čeští zákazníci navštívit v Praze v Centru Černý Most. PUPA, celosvětově proslavená stylovými make-up soupravami, nabízí svůj rozmanitý sortiment zaměřený na čtyři základní produktové linie: make-upy, kreativní make-up sady, ošetřující i pečující přípravky a parfémy či vůně. 

číst dál...

 

 

reklama


reklamy / Banner Aleš Povondra

reklama