Italská kosmetická značka PUPA poprvé v Česku 

Vůbec první tuzemský butik italské kosmetické značky PUPA mohou čeští zákazníci navštívit v Praze v Centru Černý Most. PUPA, celosvětově proslavená stylovými make-up soupravami, nabízí svůj rozmanitý sortiment zaměřený na čtyři základní produktové linie: make-upy, kreativní make-up sady, ošetřující i pečující přípravky a parfémy či vůně. Výrobky PUPA s často netradičním obalovým designem milovníci kosmetiky spolehlivě rozeznají podle typicky rudé barvy. Hlavním pilířem strategie značky je vytvářet mimořádné produkty vysoké kvality za přijatelné ceny.

Obrázky / Výrobky kosmetické značky PUPA naleznete již i v ČR

PUPA, legenda na poli italské kosmetiky, zúročuje své zkušenosti ve výrobě inovativních produktů s osobitým designem již 30 let. Její ikonická make-up kazeta se zapsala do historie líčení a stala se celosvětovým fenoménem. Butik populární milánské značky nyní mohou milovníci kvalitní kosmetiky poprvé v České republice navštívit v pražském Centru Černý Most, kde jim na 67 m2 nabízí svůj bohatý sortiment: 4 kolekce make-upů prezentující módní trendy sezóny, pečující kosmetické přípravky na pleť i celé tělo, vůně jemných i extravagantních tónů a v neposlední řadě kreativní kosmetické make-up sady.

PUPA založil v Miláně, módní metropoli, roku 1974 Angelo Gatti. Označení „Made in Italy“ je pro brand, jenž se stal synonymem italského stylu a kvality, velmi příznačné. Sortiment je nejen navržen, ale i vyráběn v Itálii. Veškeré procesy, od kosmetického výzkumu přes jeho využití při tvorbě produktů či jejich testování až po design balení a prezentaci v prodejnách, jsou zpracovávány uvnitř společnosti. Jak vybrané suroviny, tak i finální výrobky podléhají přísné kontrole kvality, funkčnosti a bezpečnosti; použitá barviva jsou certifikována. PUPA exportuje své zboží do 70 zemí světa.

Italská značka PUPA již v České republice
Italská značka PUPA již v České republice

 

 

reklama


reklamy / Banner Aleš Povondra

reklama

 

 

 

 


Label

Label