Festival Mighty Sounds s nabitým programem už tento víkend 

Dvanáctý ročník festivalu Mighty Sounds startuje už v pátek 22. července.  Až do neděle bude v Táboře na letišti Čápův dvůr probíhat přehlídka toho nejlepšího z žánrové hudby. Tentokrát bude nabitý energickými kapelami tanečnějšího rázu.  

Kultura / Mighty Sounds 2013 by Vojta Florian

Letos na Mighty Sounds vystoupí struhující Irie Révoltés, legendy d’n’bAsian Dub Foundation, tvrdší, ale neméně zábavní Skindred, nebo syn legendy reggae, Julian Marley. Příznivci melodického punkrocku se mohou těšit na kalifornské Lagwagon,nefalšovaný punk obstarají matadoři The Casulaties a všechny v dosahu rozhýbou ska punkoví The Locos.

Kultura / Lagwagon

Letošní ročník ale nabídne i další lahůdky. Line-upu stanu Radia 1 bude vévodit senzace současné jungle music Nanci&Phoebe,syn slavného jamajského DJe Brigadiera Jerryho, TJ aka Likkle Briggy a unikátní francouzský projekt Ministeri Del Riddim.

Kultura / The Bones

Kromě už zveřejněného bohatého programu divadelního stanu se letos návštěvníci můžou těšit také na zcela novou, skvěle vybavenou chill zónu a už tradičně na širokou nabídku doprovodného programu fun zóny. Vstupenky na festival lze ještě do čtvrtka pořídit za nižší cenu od 1390,- Kč, na místě budou za 1590,- Kč. Veškeré informace a aktuality jsou k nalezení na www.mightysounds.cz.

 

Z historie festivalu:

Festival odstartoval svou existenci v roce 2005 a za deset let existence se na jeho pódiích vystřídalo bezpočet hudebních uskupení: za všechny například Ska-P, Suicidal Tendencies, Pennywise, The Subways, Dropkick Murphys, Anti-Flag, Madball, Comeback Kid, Backyard Babies, H20, The Casualties, Frank Turner, Biohazard, Gallows, Macka B, Ky-Mani Marley, Alborosie, Inner Circle, Derrick Morgan či The Aggrolites. V roce 2015 představil festival opět žánrově pestrou nadílku v podobě jmen jako Enter Shikari, Dub Incorporation, Sick Of It All, Protoje nebo Architects. Kromě žánrové různorodosti je předností festivalu také to, že každý rok si po boku větších kapel zahraje celá řada menších, talentovaných, nebo u nás ne tolik známých, vždy ale vysoce kvalitních skupin.

 

Kultura / Mighty Sounds 2016

Mighty Sounds 2013 by Vojta Florian
Mighty Sounds 2013 by Vojta Florian

 

 

reklama


reklamy / Banner Aleš Povondra

reklama

 

 

 

 


Label

Label