Butik plný českých a slovenských návrhářů v centru Prahy 

Chcete se oblékat kvalitně, elegantně i originálně? Váháte kam vyrazit za módou a stylovými kousky? Máme pro vás tip. V samém centru Prahy najdete nový obchod F.designers: Store & Atelier s originální tvorbou českých a slovenských módních návrhářů. Za velmi rozumné ceny zde najdete krásné kousky do svého šatníku se zárukou kvality a řemeslné dovednosti. Butik je vlajkovou lodí úspěšné slovenské módní návrhářky Jenny Jeshko v Česku, jejíž tvorbu charakterizují originální výšivky a elegance s prvky z baroka i punku. Nositelka její módy v sobě nezapře určitý druh extravagance i smyslu pro humor.

Móda / V butiku F.designers najdete stylové kousky od českých i slovenských návrhářů


Co vedlo Jenny Jeshko k propojení českých a slovenských návrhářů na jednom místě? „Obdivuji práci šikovných návrhářů, kteří snaží vyrobit a vytvořit vše na místě, v Čechách nebo na Slovensku, a naplnit tak motto SLOW FASHION. Pomalá móda klade důraz na řemeslnou dovednost, kvalitu a tradici. Je protipólem všech obřích řetězců s módou, přitom u nás za rozumnou cenu získáte opravdu kvalitní a unikátní kousek, který bude ozdobou vašeho šatníku,“ popsala hlavní myšlenku nového concept storu návrhářka Jenny Jeshko.

Móda / F.designers 1

 

V butiku F.designers: Store & Atelier najdete tvorbu od úspěšného českého návrháře Pavel Berky, návrhářky Denisy Dovalové, krejčího Romana Humlíčka s džínami na míru pro pány i dámy, Tamary Bodnárové, Rebeky Monhartové s plstěnými kšiltovkami, populární slovenské návrhářky Jany Jurčenko a Zuzany Hákové, sportovní módu od Aida Style nebo extravagantní mladistvou modu od HAAZ. Dalšími zastoupenými návrháři jsou Tereza Ujevičová, luxusní bižuterie z dílny Thereska, Tamara Kostkovská a její drátěné šperky, Robert a Ivana Ondráčkovi s kovovými motýlky, šperky od Kláry Bílé, elegantní móda Herminy Khalaf, luxusní večerní šaty ArankaS a řada dalších.

Móda / F.designers 2

 

Nabídka je opravdu pestrá a obléknout se zde za asistence šikovných stylistů můžete opravdu od hlavy až k patě. Originálně, vtipně i elegantně. Do práce i na večírek.

Adresa: F.designers: Store & Atelier, Týnská ulička 10, Praha 1

V butiku F.designers najdete stylové kousky od českých i slovenských návrhářů
V butiku F.designers najdete stylové kousky od českých i slovenských návrhářů

 

 

reklama


reklamy / Banner Aleš Povondra

reklama

 

 

 

 


Label

Label