Jaro jako vyšívané 

Cítíte tu svěží vůni jara, která se sladce vznáší ve vzduchu? Zamávejte zimní královně a přivítejte jaro s úsměvem na rtech. Kromě příjemných teplot a pozitivního myšlení s sebou přináší i nejnovější módní trendy. Jedním z nich jsou výšivky. Pokud jste vyšívanému trendu podlehli už loni, budete letos nadšeni!

Výšivky se vracejí především v podobě oblíbených motivů flóry a fauny. Oblečení i doplňky zdobí vyšívané prvky od drobných nenápadných kvítků až po výrazné barevné vzory.

Výšivky vypadají zajímavě například na pruhovaném podkladu. Váš oblíbený námořnický styl může oživit trendy vyšívaná aplikace.

Pod vyšívanými motivy rozkvétá také denim. Pořiďte si do jarního šatníku alespoň jedny perfektně padnoucí džíny či nestárnoucí džínovou bundu s výšivkou.

Neskutečně rafinovaně a elegantně působí jemná výšivka na průhledných topech. Jemné kvítí, romantická krajka a ženské volánky z vás vykouzlí dámu s vytříbeným vkusem.

Výšivkovému trendu podlehl i army styl. Nenápadné košile a halenky v khaki barvě se rázem mění v rozkvetlou jarní louku.

Pokud vašemu šatníku dominuje spíše minimalismus, a módní výstřelky jdou mimo vás, dejte šanci alespoň jednoduchému vršku nebo šatům s decentní výšivkou. Případně svůj jarní outfit zkrášlete vyšívanou obuví či šátkem.

Vpusťte do svého stylu trochu folkloru v podobě vyšívané módy a nalaďte se na jarní vlnu!

Mrkněte třeba na ukázku vyšívaného oblečení, obuvi a doplňků z aktuálních kolekcí značek Cellbes, Deichmann, Esprit a F&F.

Móda / Jaro jako vyšívané

Móda / vyšívky 1

Móda / vyšívky 3

Móda / vyšívky 2

Jaro jako vyšívané
Jaro jako vyšívané

 

 

reklama


reklamy / Banner Aleš Povondra

reklama

 

 

 

 


Label

Label