Karen Millen představuje letošní jarní a letní kolekci 

Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje  ženskost,  moderní  siluety  a  promyšlené  zpracování.  Krejčovské  provedení SS18 prezentuje novou podobu košil – ty jsou zavazovací, zavinovací, řasené, s páskem i vyšívané - zatímco kalhoty jsou široké, zúžené, sportovní i zkrácené.  Kostýmová kolekce vyjadřuje skutečný étos ateliéru v podobě ostrého střihu, výrazného pasu a korzetových detailů  vytvářejících  dramatickou  siluetu.  Barvy  a  potisk  látek  dodávají  oděvům  nový rozměr – v kolekci se objevuje svěží bílá i černá s neutrálními proužky, drobné květinové motivy, kárový vzor Prince z Walesu, a také leopardí motiv.

fotky / Karen Millen představila novou kolekci

Uvolněným  stylem  jednoduše  kombinovatelných  kousků  se  prolínají  luxusní  sportovní detaily    v    krémové,    námořnické    modré,    hořčičné    žluté    i    lesní    zelené    barvě. Neopomenutelnému  trenčkotu  se  dostalo  nových  barev  od  tělové  a  pulsující  hořčičné přes leopardí či klasickou barvu velbloudí srsti.

Základní  kousky  šatníku  jsou  pozvednuty  na  vyšší  úroveň  díky  objemným  rukávům, skládání, řasení a čistým detailům. Úplety jsou doplněny o výšivky, stažení na zádech a zavinování.

Ve  večerních  modelech  a  oděvech  pro  výjimečné  příležitosti  je  zpodobněna  odvážná neskrývaná ženskost. Každý model vyzařuje půvab – od flitrového splývajícího stylu až po  zářivě  bílé  midi  šaty  zdůrazňující  postavu.  Šaty  nabízí  kolekce  v  délce  mini,  midi  i maxi,  přiléhavé,  splývavé  i  strukturované  -  doplněné  jsou  grafickými  vzory,  průstřihy, nápadnou   barevnou   paletou   i   výrazným   pasem.   Klíčovou   roli   hrají   puntíky,   které dodávají jednobarevné paletě hravost a koketnost.

Jako  svěží  alternativu  šatů  nabízí  kolekce  smokingový  kostým  a  overal  s  moderní interpretací  půvabu.  Hedvábně  splývavé  overaly  v  barevné  paletě  od  odvážné  fialové přes  svěží  jablečnou  zelenou  a  mandarinkovou  s  velkými  vzory  popínavé  vistérie  i tropických květů lze nosit přes den i večer.

V   kolekci   SS18   se   objevují   první   modely   kolekce   holiday.     Součástí   této   luxusní bohémské  kolekce  jsou  modely  navozující  atmosféru  sluncem  prozářených  destinací  a letního  vánku  a  vyznačují  se  výrazným  ikatovým  potiskem,  háčkovanými  modely  a výšivkami. V této řadě můžete nalézt i ikonické plavky v  klasické černé s rafinovanými krajkovými   detaily,   monochromatickým   potiskem   i   odvážnou   pop   růžovou.   Mezi neopomenutelnými  modely  najdete  i  tenounké  palazzo  kalhoty  a  zavinovací  šaty  v tónech  mandarinkové,  růžové,  modré  i  bílé  a  háčkované  a  střapcové  plédy  skvěle  se hodící na přechod z pláže do baru.

fotky / Karen kol

fotky / karen kol 2

Karen Millen představila novou kolekci
Karen Millen představila novou kolekci

 

 

reklama


reklamy / Banner Aleš Povondra

reklama

 

 

 

 


Label

Label