Kultovní dánská značka DYRBERG/KERN představila kolekci šperků pro pány 

Ženy a šperky patří neodmyslitelně k sobě, ale jak je to s pány? Hodí se, aby se muž zdobil něčím jiným než hodinkami?  Kultovní značka DYRBERG/KERN v tom má jasno!

Móda / Pánská kolekce DYRBERG/KERN

Historie pánských ozdob je poměrně bohatá - od zdobení těla tetováním, přes nošení amuletů, náhrdelníků, kapesních hodinek či rodových prstenů. Tím vším ukazovali muži svou movitost, rodovou příslušnost nebo společenské postavení. Dnešní moderní muž staví společnosti na odiv spíše osobnost a dobrý vkus.

Kultovní dánská značka DYRBERG/KERN již dříve s úspěchem vytvářela pánské kolekce a letos se ke šperkům pro muže opět vrací. A nejedná se jen o hodinky, které patří k nejoblíbenějším šperkům mužského pokolení. Kolekce obsahuje také mnoho druhů pánských náramků vyrobených z různě upravené kůže a chirurgické oceli. Barevné osvěžení do kolekce přinášejí korálkové náramky vyrobené z ušlechtilých polodrahokamů, například z malachitu, tyrkysu, křemene, magnezitu a lávového kamene. Celá kolekce se nese v tlumených barvách, které muži preferují - černá, ocelově šedá, pískově béžová, tmavě hnědá, světle i temně modrá a zelená.

Šperky seženete v prodejnách MIЯROR, www.mirrorshop.cz.

 

Móda / Pánská kolekce DYRBERG/KERN

Móda / Pánská kolekce DYRBERG/KERN

Móda / Pánská kolekce DYRBERG/KERN

Móda / Pánská kolekce DYRBERG/KERN 2

 

Zdroj: BB Media, foto: DYRBERG/KERN

Pánská kolekce šperků DYRBERG/KERN
Pánská kolekce šperků DYRBERG/KERN

 

 

reklama


reklamy / Banner Aleš Povondra

reklama

 

 

 

 


Label

Label