Na rozkvetle louce... 

Nalaďte se na jarní vlnu a oživte svůj sezónní šatník svěžími květovanými kousky. Nechte se zlákat poutavými květinovými vzory, které doplní váš romantický ženský look. Podívejte se ukázku květovaného oblečení, doplňků a obuvi z aktuální kolekce značky Cellbes, Esprit, Deichmann a F&F.

Móda / Květované vzory patří ke každoročním jarním trendům

Květované vzory patří ke každoročním jarním trendům a jinak tomu není ani letos. Módní kolekce se opět proměnily v rozkvetlou jarní louku. Dáte přednost jemným motivům lučního kvítí nebo dominantním divokým či tropickým květům? Líbí se vám květiny v jemných tónech nebo výrazných sytých barvách? Nosí se všechno! Stylové a perfektně padnoucí šaty by měla mít v šatníku každá žena. Podtrhněte ženský půvab v romantickém modelu se vzory květin. Parádu s nimi uděláte nejen na odpolední procházce městem, ale také v práci či na letní dovolené.

Móda / květy 2

 

Máte pocit, že šatů už máte příliš mnoho? Dejte šanci dalším originálním květovaným kouskům, které rozjasní váš denní look. Elegantní halenka, sáčko, sukně či lehké kalhoty s květinovým motivem se v jarním šatníku rozhodně neztratí. Přemýšlíte, jak tyto modely nosit? Nechte je vyniknout v kombinaci s jednoduchými kousky v neutrálních barvách, případně v tónech, které dominují květovanému motivu.

Móda / květy s cenami

 

Nezapomeňte ani na doplňky a obuv s květovanými vzory! Jsou stylovou volbou i pro ty, kteří výraznému oblečení příliš neholdují. Dodejte svému outfitu šmrnc!

Květované vzory patří ke každoročním jarním trendům
Květované vzory patří ke každoročním jarním trendům

 

 

reklama


reklamy / Banner Aleš Povondra

reklama

 

 

 

 


Label

Label