Olympiáda v Riu se blíží. Mrkněte, jak stylové bude oblečení sportovců 

Jedenatřicáté letní olympijské hry v Rio de Janeiru vypuknou již 5. srpna. Uniformy sportovců tradičně navrhovali světoznámé oděvní značky a přední módní návrháři. Veřejnost nejvíce oslovily outfity delegace z Kuby. Stylové oblečení má na svědomí slavný francouzský návrhář Christian Louboutin.

Móda / Uniformy Kubánců navrhoval Christian Louboutin

Otec vysokých lodiček s červenou podrážkou Christian Louboutin spolupracoval na uniformách pro kubánské sportovce s Henry Taiem, zakladatelem online obchodu SportyHenry.com a bývalým profesionálním házenkářem. Elegantní outfity mají zřejmý kubánský twist a saka viditelnou nášivku vlajky. Nechybí rovné padnoucí kalhoty a barevné kožené sandály, slip-ony a tenisky s pěticípou hvězdou na viditelném místě.

Móda / Kuba

Móda / Kuba

Světové návrháře do tvorby sportovních uniforem zapojili i v jiných zemích. Britskou kolekci v kombinaci bílé, červené a modré připravila Stella McCartney.

Móda / Stella McCartney připravovala kolekci pro Velkou Británii

Americký tým přizval do spolupráce Ralpha Laurena. Hlavním prvkem jsou klasická Polo trička v národních barvách. Nebudou chybět ani kraťasy, pruhovaná trika, košile a další sportovní oblečení.

Móda / USA a Ralph Lauren

Francie vsadila na známou značku Lacoste. Kolekce je elegantní, praktická a známý krokodýl je na tričkách vyobrazen ve francouzské trikolóře.

Móda / Francie spolupracovala se značkou Lacoste

Italští sportovci spolupracují již od olympiády v Londýně s návrhářem Armanim. V kolekci se tentokrát neodrazí národní barvy země, uniformy budou černobílé.

Móda / Italské uniformy navrhoval Georgio Armani

Nesmíme zapomenout ani na Českou republiku. Naše sportovce obléká Alpine Pro. Nejvýraznějším prvkem jsou pestrobarevné klobouky a stylizovaná silueta běžce Emila Zátopka.

Móda / Český tým obléká Alpine Pro

Austrálie a značka Sportscraft...

Móda / Austrálie a značka Sportscraft

Kuba
Kuba

 

 

reklama


reklamy / Banner Aleš Povondra

reklama

 

 

 

 


Label

Label