Plisované sukně jsou MUST HAVE letošního roku 

Ve velkém stylu se vrací na přední módní příčky plisované šaty a sukně. Úchvatné, originální, ručně skládané kousky nabízí v nejnovější kolekci pražský concept store F.designers. Vybrali jsme pro vás ručně naskládané původní kousky!

Móda / Ručně skládané plisované sukně najdete v butiku F.designers

„Plisované sukně zažívají letos opravdu velký boom. Na trhu je obrovský výběr materiálů, barev, vzorů, nechybí ani lesk nebo třeba kůže. Ne každý se však může pyšnit sukní s ručním plisováním, jehož základem je umění skládat látku v různých směrech, což vyžaduje vysokou přesnost, preciznost, důslednost a také odbornost. A právě v našem concept store zákazníkům nově nabízíme plisované originály značky Jankiv Siblings prvotřídní kvality,“ uvedla slovenská módní návrhářka Jenny Jeshko, která je zároveň majitelkou concept store F.designers: Store & Atelier s originální tvorbou českých a slovenských designérů.

Móda / PLISÉ BÍLÉ

Značku Jankiv Siblings založili před pár lety sourozenci Karolína a Michal. Společně tvoří na Slovensku designové oděvy s prvky plisé a disponují i vlastním vybavením na tuto speciální techniku a širokou škálou plisovacích forem. „Základem jejich značky je jedinečnost, dokonalé ruční plisé, přesné švy, precizní navazování vzoru plisé, a hlavně spokojenost zákazníků,“ popsala návrhářka Jenny Jeshko s tím, že značka neponechává náhodě výběr materiálů, barev ani celkový styling, velký důraz pak klade na samotnou technologii a ruční plisování. Právě ruční plisování je podle Jenny Jeshko již v dnešní době spíše unikát. V repertoáru jej měla kdysi mimo jiné slavná francouzská návrhářka Coco Chanel, současné oděvní společnosti ale plisé tvoří pomocí textilních strojů.

Móda / PLISÉ ČERVENÉ

Plisované šaty a sukně se objevily již ve 20. letech minulého století, svůj vrchol ale zaznamenaly v 70. letech. Nyní se ve velkém stylu opět vrátily na přední módní příčky a jsou nepostradatelnou součástí aktuálních kolekcí designérů, módních přehlídek, pultů obchodních domů i našich šatníků.

Móda / PLISÉ DĚTI

Výhodou plisovaných sukní je jejich univerzálnost. Můžete si je obléknout do kanceláře, na party i do divadla. Lze je jednoduše zkombinovat s basic tričkem, volnou tunikou, lehkým svetříkem, mikinou, ale i džínovou nebo koženou bundou. Obléci si ji mohou ženy preferující ležérní, sportovní i elegantní styl. Outfit s plisovanou sukní můžete doplnit jak vysokými lodičkami, tak i teniskami. Meze se fantazii nositelky opravdu nekladou.

Móda / PLISÉ MODRÉ

Móda / PLÍSÉ V OBCHODĚ

Kolekci Jankiv Siblings s širokým spektrem plisovaných sukní nyní seženete exkluzivně v F.designers: Store & Atelier v Týnské uličce v centru Prahy.

Ručně skládané plisované sukně najdete v butiku F.designers
Ručně skládané plisované sukně najdete v butiku F.designers

 

 

reklama


reklamy / Banner Aleš Povondra

reklama

 

 

 

 


Label

Label