TOPSHOP představuje Taylor Hill jako novou tvář kampaně podzim/zima 2016  

Americká modelka Taylor Hill se stala tváří podzimní a zimní kampaně britského módního fenoménu Topshop. 

Taylor se představila ve své první kampani pro Topshop v kolekci podzim/zima 2016. Série snímků byla pořízená v New Yorku uznávaným fotografem Giampaolo Sgura, o styling se postarala kreativní ředitelka značky Kate Phelan. Kampaň bude představena v obchodech, inzercích, online a na sociálních platformách po celém světě.

Její součástí je i hraný film s účastí Taylor a jejího psa Tatea. Film o nové kolekci módní značky Topshop měl celosvětovou premiéru v pondělí 25. července 2016.

„Taylor předváděla v únoru 2016 na přehlídce UNIQUE – je to supermodelka populární na sociálních sítích a mladá žena se stylem a osobností. Splňuje všechny podmínky stát se Topshop dívkou. Ať už je divoškou v džínách, okouzlující slečnou v koktejlkách nebo roztomilou holkou v puntíkovaných šatech - Taylor je bezesporu vzor Topshop dívky," uvedla Kate Phelan, kreativní ředitelka Topshop. 

Dvacetiletá Taylor Marie Hill odstartovala svou kariéru modelky již ve čtrnácti letech, kdy ji objevil agent a fotograf Jim Jordan. V roce 2013 fotila do katalogu pro Intimissimi, o rok později byla tváří H&M. V roce 2015 se dokonce stala andílkem Victoria´s Secret. 

 

Móda / Taylor Hill v kampani Topshop

Móda /

Móda /

Taylor Hill v kampani Topshop
Taylor Hill v kampani Topshop

 

 

reklama


reklamy / Banner Aleš Povondra

reklama

 

 

 

 


Label

Label