Festival jídla a pití Foodparade již první zářijový víkend 

Patříte mezi gurmány a milovníky delikates? Pak si nenechte ujít 6. ročník festivalu Foodparade ve dnech 3. a 4. září 2016 v zahradách Trojského zámku.

Tipy a zajímavosti / Foodparade 

Nažhavte své chuťové pohárky, protože se na vás chystají ti nejlepší kuchaři z předních restaurací, ale i nadšenci menších poctivých kuchyní. Každá restaurace představí své degustační menu, aby návštěvníkům zprostředkovala nejlepší zážitek z jejich kuchyně. Chybět nebudou ani výtečné a netradiční delikatesy a nápoje. Z účastníků můžeme prozatím odtajnit restauraci Etnosvět, Burger Bar, Food Story, Steakgrill, U Emy Destinnové, Brouk na talíři, italské řemeslné zmrzlinářství Crème de la Crème nebo NosMacarons.

Tipy a zajímavosti / Foodparade 1

Na začátku vám pořadatelé nabijí festivalovou kartu speciální měnou „chef". To bude vaše vstupenka do světa delikates, které budete moci zakoupit v rámci degustačních menu a nebo i jako samostatné dobroty. Organizátoři nezapomněli ani na zajímavé kuchařské show, finále kuchařské soutěže I love food a další doprovodný program. Pokud máte děti nebo velkou partu přátel, můžete využít i piknikovou louku nebo dětský koutek.

Tipy a zajímavosti / Foodparade 3

Zdroj: Foodparade.cz


Foodparade - Festival jídla a pití startuje první zářijový víkend
Foodparade - Festival jídla a pití startuje první zářijový víkend

 

 

reklama


reklamy / Banner Aleš Povondra

reklama

 

 

 

 


Label

Label