Světová sklářka Gordana Turuk otevřela v Praze již druhý showroom  

Skleněné umělecké objekty, obrazy, interiérové prvky a doplňky ze skla pod značkou Gordana Glass najdou nově milovníci umění a dokonalého provedení interierových prvků v novém showroomu v architektonicky krásných prostorách outletového centra Prague The Style Outlets poblíž letiště Václava Havla. Umělecká díla známé světové výtvarnice a sklářky Gordany Turuk vlastní i britská královna a další státníci a významné osobnosti světového formátu.

Tipy a zajímavosti / Showroom 1 Tipy a zajímavosti / Showroom 2

Originální showroom značky Gordana Glass nabízí klientům jedinečné skleněné obrazy, nábytek i doplňky, které mohou dokonale oživit nejrůznější interiéry. Exkluzivně pojatý showroom doplňuje i ukázková ložnice. Návštěvníci tak reálně vidí, jak skleněná umělecká díla rozzáří konkrétní interiér. “Představit klientům přímo na místě, jak mohou jednotlivé skleněné prvky a díla zakomponovat do interiéru, bylo jasnou součástí konceptu nového showroomu. Skleněné prvky dokáží neobyčejným způsobem oživit prostor. Pro každého zákazníka jsme schopni vybrat takový prvek, který dokonale podtrhne osobitost vybraného interiéru. Od drobného detailu skleněné mísy až po opravdu velké skleněné instalace přes cele stěny. Nejdůležitější je pro mě sednout si s klientem a navrhnout interiér přesně podle jeho představ,” popsala svůj záměr Gordana Turuk a dodala: „Myslím, že se dokážu vtělit do jakéhokoli interiéru svých klientů a vytvořit z něj originální prostor.“

Tipy a zajímavosti / Showroom 3

Umělkyně Gordana Turuk vytváří svá díla technikou lehaného skla, kde do roztavené hmoty vkládá barevné pigmenty v kombinaci s čistým zlatem a platinou. Experimentuje i s barvou skla, příměsemi i tvary a každé její umělecké dílo je originálem. Její díla vlastní například papež Benedikt XVI., britská královna Alžběta II., princ Albert II., arabský šejk, ománská princezna a další státníci a významné osobnosti, jako jsou například Larry King či Herbie Hancock. Originální skleněné korunky vytvořila i pro vítězky České Miss a exkluzivní skleněné ceny malované drahými kovy věnovala hereckým legendám Jiřině Bohdalové a Stanislavu Zindulkovi v rámci letošního Komedy Festu. Díla výtvarnice jsou k vidění v ateliéru v Bratislavě, v galerii v Dušní ulici v centru Prahy a nyní nově i v esteticky povedených prostorách Prague The Style Outlets nedaleko pražského letiště.

www.gordanaglass.cz

 

Nový showroom světové sklářky je nedaleko pražského letiště
Nový showroom světové sklářky je nedaleko pražského letiště

 

 

reklama


reklamy / Banner Aleš Povondra

reklama

 

 

 

 


Label

Label