Virtuální kanceláře zažívají boom. Schůzky jsou díky nim bezpečné a efektivní 

Virtuální kanceláře jsou ideálním řešením, jak se setkávat. Kdykoliv a jednoduše z pohodlí svého domova. Efektivní a zároveň uživatelsky přívětivý nástroj vznikl přitom zcela spontánně v reakci na urgentní potřeby komunikace v době, kdy je nutné omezit osobní kontakt. Některé "digitální kancly" dokonce nabízí veškeré své služby zcela zdarma! 

Tipy a zajímavosti / Digikancl.cz funguje jako virtuální kancelář

„Mnozí z nás si uvědomují současnou obtížnou situaci v komunikaci. Náš tým doslova v několika dnech vyvinul portál digikancl.cz, který přenáší každodenní aktivity poradců do online prostředí. S ohledem na současnou situaci jsme se rozhodli poskytnout přístup všem jeho uživatelům zdarma, a to minimálně po dobu nouzového stavu v Česku," vysvětluje Jiří Paták, jednatel digikacl.cz s.r.o., zkušený podnikatel a investor v oblasti financí, realit a technologií. 

Právě Digikancl.cz funguje jako virtuální kancelář. Setkávají se v nich poradci a klienti v reálném čase. Oproti službě Hangouts či Zoom navíc nabízi komunikační služby bez nutnosti registrace a přímo v prohlížeči.

V praxi si klient jednoduše sám sjedná schůzku dle otevírací doby digitální kanceláře. V dohodnutý čas se poté spolu oba propojí na dálku. Schůzka probíhá formou videohovoru s možností sdílení obrazovky, dokumentů, prezentací či různých nástrojů. Součástí je také chatové okno. 

„Věříme, že poradci i klienti ocení totální jednoduchost a uživatelskou přívětivost portálu digikancl.cz. Do budoucna samozřejmě uvažujeme o dalším rozšíření nástrojů. Náš digitální kancl se třeba brzy stane i běžnou součástí komunikace nejen u poradců finančního trhu,” doplňuje Paták. 

Digitální kancelář si během prvních pár dnů otevřelo již přes 300 poradců. Tvůrci projektu věří, že si k ní najdou cestu tisícovky uživatelů nejen z finanční branže. Příležitost digitalizovat komunikaci, a přesto neztratit osobní kontakt pochopili mimo jiné realitní makléři i další profese jako například účetní nebo daňoví poradci.

Digikancl.cz funguje jako virtuální kancelář
Digikancl.cz funguje jako virtuální kancelář

 

 

reklama


reklamy / Banner Aleš Povondra

reklama

 

 

 

 


Label

Label