České krásky otvíraly luxusní autosalon. Mrkněte,jak to v luxusních vozech slušelo Andree Verešové nebo Elišce Bučkové 

Ze společnosti / Slavnostní otevření AMG Performance Center v Brně

Luxusní auta, krásné ženy v sexy šatech a prvotřídní jídlo od Masterchefa - slavnostní otevření nového autosalonu v Brně bylo zkrátka pro mnohé muže jako sen. Do značkového showroomu AMG Performance Center zavítala Andrea Verešová, Eliška Bučková, Tereza Fajksová, Mahulena Bočanová, Eva Perkausová, Lenka Olbertová nebo třeba Kateřina Kristelová s Tomášem Řepkou.

Nový značkový showroom vozů Mercedes AMG Performance Center otevřel na konci října brněnský dealer Hošek Motor. „Jde o vysoce specializované prodejní místo pro ty nejnáročnější zákazníky. Na celém světě je jich pouze pět set," uvedla ředitelka Hošek Motor Andrea Ungerová. Nový autosalon měl i luxusní oficiální otvíračku, na které nechyběla řada českých celebrit. Jednou z nich byla Andrea Verešová, která do showroomu zavítala v tmavě modrém kalhotovém kostýmu. Svou perfektní postavu pak odhalila během své módní přehlídky s kolekcí Black Eve. Tu vytvořila ve spolupráci s módní návrhářkou Zuzanou Lešák Černou. Nádherné modely Andrey Verešové s tématem Anděl s ďáblem v těle předváděla mimo jiné i Lenka Olbertová, která se postarala o celou choreografii. Třiatřicetiletá tmavovláska má za sebou celou řadu soutěží krásy, její sexy postava nyní patří fotbalistovi Davidu Limberskému, se kterým žije v Plzni. Lenka si užívala večer i kvůli samotným autům, které si vybírá spíše podle komfortu a bezpečnosti. „Autosalon je nádherný a určitě bych si tu vybrala. Jen bych nevěděla asi jaké. V autě trávím opravdu hodně času, takže bych řešila asi hlavně pohodlí," uvedla Lenka, která se v současnosti chystá na práci televizní rosničky.

Ze společnosti / Slavnostního otevření AMG Performance Center se zúčastnila i Andrea Verešová

V brněnském AMG Performance Center nechyběla ani Eliška Bučková, která je údajně skvělou řidičkou, potíže má však s parkováním. „Nemám za sebou žádné vážné nehody, ale nezvládám sloupy na parkovištích v nákupních centrech. V Praze asi není žádná garáž nákupního centra, kde bych nenajela do sloupu a neodřela si auto. Pro mě je však důležitý spíše interiér než exteriér. Trávím v autě hodně času, takže je pro mě takovým pokojíčkem. Musím tam mít čisto a nechybí mi tam náhradní kosmetika, kartáček na zuby, svačinky, náhradní boty a další nezbytné věci, které prostě potřebuji, když jsem v koloně nebo kdybych musela třeba neplánovaně zůstat někde na hotelu," prozradila osmadvacetiletá modelka. Tým pomyslných kmoter nového showroomu s luxusními vozy doplnila i herečka Mahulena Bočanová, česká Miss Earth 2012 Tereza Fajksová nebo moderátorka Kateřina Kristelová. Ta do Brna přijela s partnerem Tomášem Řepkou. Především sportovní auta AMG pak obdivovala sexy blondýnka Eva Perkausová, která miluje sporťáky a rychlou jízdu. V showroomu se cítila jak v sedmém nebi. Na AMG Perferomance Center Openingu nechybělo ani skvělé jídlo, které připravil šéfkuchař a porotce MasterCher Radek Šubrt. O sladké občerstvení se pak postarala vítězka MasterChef SK Martina Grňová.

Ze společnosti / Amg obecná 1

Ze společnosti / Amg obecná 2

Ze společnosti / Amg obecná 3Ze společnosti / Amg obecná 4

Ze společnosti / Amg obecná 5

Ze společnosti / Amg obecná 6

Slavnostního otevření AMG Performance Center se zúčastnila i Andrea Verešová
Slavnostního otevření AMG Performance Center se zúčastnila i Andrea Verešová

 

 

reklama


reklamy / Banner Aleš Povondra

reklama

 

 

 

 


Label

Label