Gábina Partyšová vyšla s pravdou ven! Co je její droga? 

Moderátorka Gábina Partyšová je zvyklá mít napilno. Kromě náročné práce se věnuje na plný úvazek i synovi. Jenže někdy je potřeba prostě "vypnout" a k tomu jí dopomáhá její oblíbená droga, která jí dokáže dát pěkně do těla. Spoléhá na ní už přes čtrnáct let! 

Ze společnosti / Gábina Partyšová vyrazila se synem do golfového resortu Kaskáda

„Jsem velmi činorodý člověk. Nejlepší odpočinek je pro mě ten aktivní. Sport je nutnost a taková zdravá droga," přiznala Partyšová, kterou jsme nachytali v golfovém resortu Kaskáda Brno. "S golfem jsem začínala před čtrnácti lety. Někdy moderuji golfové turnaje a někdy si zase zajdu na golf sama." 

Rodačka z Brna většinou prokládá všechen svůj čas prací. Tentokrát se ale známá tvář Snídaně s Novou evidentně zaměřila na rodinný relax. V Kaskádě Brno ji totiž doprovod dělal syn Kristián. „Procházíme se, povídáme si. Jsme na čerstvém vzduchu v nádherné přírodě. Golf je pro nás taková čistička hlavy. Naštěstí už golf není vnímán jako výsada bohatých, takže pokud má někdo trochu volna, naprosto doporučuji udělat si hezký víkend s rodinou, přáteli či partnerem právě na takto krásném hřišti," usmívala se moderátorka, která každý den trávila na místním dvacetisedmijamkovém hřišti. 

„Atmosféra je na Kaskádách ideální. Po obědě zajdeme na hřiště a po hře sedíme do večere na útulné terase a kocháme se při jídle přírodou. Jsme celkem požitkáři, takže následovalo i uvolnění těla v bazénu a sauně. Snad na mě nebude tolik vidět, jak skvěle tu vaří," dodala se smíchem Partyšová, která kvůli koronakrizi vymýšlela pro syna, který nemohl do školy, nejeden výlet. 

Po aktivně strávené dovolené se ale bude muset Gábina zase vrátit k práci. Kromě ranního vysílání na TV Nova ji čeká účinkování v rodinném muzikálu Královna Kapeska v divadle Karlín, kde si zahraje přímo roli královny.

Ze společnosti / Gábina 1

Ze společnosti / Gábina 2

Gábina Partyšová vyrazila se synem do golfového resortu Kaskáda
Gábina Partyšová vyrazila se synem do golfového resortu Kaskáda

 

 

reklama


reklamy / Banner Aleš Povondra

reklama

 

 

 

 


Label

Label