Na karlovarském festivalu se představil nový filmový pár. Slovenská hvězda Bielovič ukázala partnera 

Žádaná a okouzlující herečka českých i zahraničních produkcí Lívia Bielovič navštívila po Cannes i filmový festival v Karlových Varech. Kromě úchvatných zlatých šatů z dílny návrhářky Jenny Jeshko předvedla i svého partnera. Je jím producent Adam Dvořák, který má na svém kontě nominace Českého lva za snímky Lidice, Tajnosti, Příběh kmotra nebo Snowboarďáci.  

Ze společnosti / Lívia Bielovič navštívila karlovarský festival s přítelem Adamem Dvořákem 

V Čechách ji diváci znají z filmů a seriálů jako je Rapl, Modrý kód, Metanol, Živé terče Jana Hřebejka nebo třeba Ten, kdo tě miloval, jehož producentem je Adam Dvořák. Právě s ním tvoří Lívia pár. Společně vyrazili i na filmový festival do Karlových Varů. A rozhodně měli styl. Herečka vynesla na červený koberec zlaté glamour šaty inspirované slavnými filmovými hvězdami. „Miluji módu a na filmový festival jsem chtěla obléknout něco speciálního. Zlaté úpletové šaty z kolekce slovenské návrhářky Jenny Jeshko byly původně vytvořeny pro benátský filmový festival a mě naprosto uchvátily, stejně jako její další módní kousky. Mají v sobě ženskost, trochu extravagance a glamour, a to mě opravdu baví,“ uvedla slovenská herečka.

Ze společnosti / Lívia Bielovič navštívila karlovarský festival s přítelem Adamem Dvořákem

Přestože v Čechách neplní slovenská hvězda Lívia Bielovič titulní stránky bulvárních časopisů a nejeví se jako filmová hvězda, v zahraničí si již vybudovala renomé vynikající herečky. Mluví plynně česky, anglicky, francouzsky a rusky. Jednou z jejích posledních velkých rolí v rámci zahraniční produkce je postava matky generála M.R. Štefánika v mezinárodním filmu Generál, jehož premiéra je plánovaná příští rok na festivalu v Cannes.

Lívia Bielovič vynesla na karlovarském festivalu šaty od návrhářky Jenny Jeshko
Lívia Bielovič vynesla na karlovarském festivalu šaty od návrhářky Jenny Jeshko

 

 

reklama


reklamy / Banner Aleš Povondra

reklama

 

 

 

 


Label

Label