Tatry okouzlila překrásná modelka, nadšená gurmánka a výborná lyžařka 

Nejen na přehlídkových molech, filmových obrazovkách, ale i na lyžařských svazích se s přehledem pohybuje česká kráska a topmodelka Pavlína Němcová. Že má k lyžařskému sportu blízko předvedla naposledy v rámci SkiOpeningu lyžařského střediska Jasná v Nízkých Tatrách. Vychutnala si i zdejší gurmánské speciality.

Ze společnosti / Pavlína Němcová s lyžemi

 

Lyžování patří k mým nejmilejším sportům, lyžuji od čtyř let a každou zimu na hory zavítám. Středisko v Jasné mě mile překvapilo atmosférou a výborným servisem. Nejsem zrovna barový typ, ale v Jasné jsem si užila super atmosféru ski barů na svahu a výborné pochoutky třeba v Rotundě na vrcholu Chopku. S výhledem na okolní svahy a vrcholky jsem si s chutí dala kapustnicu i halušky,“ prozradila Pavlína Němcová. O svou super štíhlou postavu se prý přitom nijak neobávala. „Opravdu mohu sníst jakékoli jídlo a váhu přitom řešit nemusím. Je to dar, takže si jej užívám,“ se smíchem řekla modelka, která prý nikdy nezapomíná zakončit oběd či večeři dezertem. Vychutnat si každé jídlo a dát si záležet na jednotlivých chodech ji prý mimo jiné naučily roky, kdy žila ve Francii, kde je gurmánství národní tradicí.

Ze společnosti / Pavlína Němcová s kamarádkou

Celou cestu na Slovensko pojala jako odpočinkový čas s partou přátel, mezi kterými nechyběl známý pražský kadeřník celebrit Michal Zapoměl. „Zvolili jsme si pro přesun do Tater vlak, a musím uznat, že jsme udělali dobře. Pendolínem trvala cesta jen šest hodin, a odpočatí jsme si ještě odpoledne stihli zalyžovat. Pokud si mohu dopravu vybírat, tak pro mne byly vlaky vždy volba číslo jedna. Mohu pracovat nebo odpočívat, nemusím se soustředit na jízdu,“ doplnila Pavlína.

Ze společnosti / Pavlína Němcová ve vlaku

Aktuálně se modelka věnuje jednak své herecké kariéře, a také navrhování šperků. Na prvním místě pro ni nyní ale budou Vánoce. Jejich čas prý vždy využije jak k setkání s rodinou a přáteli, tak je především ráda tráví se svým synem. „Mám ráda atmosféru Vánoc a vždy se snažím, abychom se hlavně s mými nejbližšími užili navzájem. Takže jak už jsem prozradila, dobré a kvalitní jídlo, všichni blízcí kolem mě, a jsem absolutně spokojená,“ řekla Němcová.

Ze společnosti / Lyžařskou sezónu v Tatrách otvírala Pavlína Němcová

Zdroj fotek: Tatry mountain resorts, a.s.

Lyžařskou sezónu v Tatrách otvírala Pavlína Němcová
Lyžařskou sezónu v Tatrách otvírala Pavlína Němcová

 

 

reklama


reklamy / Banner Aleš Povondra

reklama

 

 

 

 


Label

Label